Новини

У Києві вперше відбудеться інноваційний агропромисловий форум з фокусом на залучення інвестицій в український агробізнес

8 червня 2016 р. відбудеться «Український інноваційний агропромисловий форум ’16» під патронатом Міністерства аграрної політики і продовольства України. Форум організовано в рамках проведення XXVIII Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2016»у Національному комплексі «Експоцентр України» (пр-т Глушкова, 1, 7-й павільйон, м. Київ). Організатор ВиставкиМіністерство аграрної політики і продовольства України, Організатор ФорумуA7 CONFERENCES,Офіційні партнери ФорумуМіжнародна юридична фірма Dentons, Будівельна компанія«AртБудСервіс», Київстар та ЖК «OrangePark».

Форум стане унікальною платформою для конструктивного діалогу між владою, бізнесом та інвесторами. Мета форумуокреслити тенденції розвитку вітчизняного агробізнесу і знайти шляхи для спрощення входження в український ринок іноземних інвестицій. Виставка «АГРО-2016», що відбудеться 8-11 червня 2016 рокунайбільша агропромислова виставка Східної Європи, яку відвідують щорічно понад 60 тис учасників.

У Форумі візьмуть участь Тарас Кутовий, Міністр аграрної політики та продовольства України, Владислава Рутицька, Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції, Франсіс Маліж, Керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу, Шевкі Аджунер, Директор ЄБРР в Україні, Леонід Козаченко, Президент Української аграрної конфедерації, Олександр Кузьмінський, Власник та засновник ГК «Глобино», Андрій Заблоцький, Керівник напрямку сільське господарство Офісу ефективного регулювання BRDO, Адам Мицик, Партнер МЮФ Dentons, Юрій Прийма, Директор департаменту з розвитку корпоративного бізнесу Київстар, Ярема Ковалів, Голова Державного агентства рибного господарства України.

Український агросектор кілька років поспільнайпривабливіший для інвесторів напрямок. Тож учасники форуму розглянуть проблеми і виклики фінансування АПК, а також проблеми розвитку малих і середніх аграріїв.

Тарас Кутовий, Міністр аграрної політики та продовольства України підкреслив: «Мета відомствабути надійним партнером бізнесу. Завершення земельної реформи і приватизація держпідприємствце два з трьох головних завдань міністерства в рамках стратегії реформування галузі «3+5». Врегульовані земельні відносини спростять життя бізнесу та стануть гарантією захисту інвестицій. У свою чергу, приватизація дозволить залучити не тільки гроші, але й сучасні технології, створити нові робочі місця, наповнити бюджети всіх рівнів. А третій пріоритет нашої діяльностізабезпечення прямої держпідтримки малим і середнім аграріям. Вони мають стати центром створення додаткової вартості й основою галузі. Це те, що виведе сільське господарство в Україні на новий рівень».

Владислава Рутицька, Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції наголосила: «Україна справді має всі шанси стати аграрною наддержавою. Тобто країною, яка володіє сучасним, модернізованим агропромисловим комплексом, розробляє новітні технології і є світовим лідером у їх впровадженні. Державою, де АПК базується не на експорті сировини, а на виробництві і продажу продуктів з високим рівнем доданої вартості, де сільське господарство є рушієм економіки і створює сотні тисяч робочих місць у суміжних галузях. Місцем, де рівень профільної вищої освіти дозволяє залучати найкращі молоді таланти з усієї Східної Європи, де активно працюють величезні IT-хаби для потреб АПК, розробляючи продукти, які залюбки купують в усьому світі».

Під час форуму обговорюватимуть Агропромислову стратегію 2015-2020 рр. і статус євроінтеграційних процесів в агропромисловому секторі. Не залишаться поза увагою учасників питання інновацій, підвищення ефективності переробкитакож перспективи фінансування агропроектів міжнародними фінансовими установами.

Серед учасників заходукерівники ТОП-100 українських і міжнародних компаній у сфері АПК, українські виробники продукції в галузі агросектору, іноземні інвестори, представники міжнародних фінансових корпорацій, а також посольств іноземних держав.

Участь для представників топ-менеджменту українських та міжнародних компанійбезкоштовна (за умови попередньої реєстрації на сайті).

Форум відбудеться під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України. Організатор Форуму – A7 CONFERENCES, Ексклюзивний юридичний партнерМіжнародна юридична фірма Dentons, Телекомунікаційний партнерКиївстар, Стратегічний партнерБудівельна компанія «AртБудСервіс», Виставковий партнерЖК «OrangePark». Генеральний інформаційний партнерІнтерфакс-Україна, Діловий ТВ партнерПерший діловий, Генеральний радіо-партнерГолос столиці, Генеральний медіа-партнерЛігаБізнесІнформ, Ексклюзивний бізнес медіа-партнергазета «Бізнес», Ексклюзивний агро медіа-партнерAgroNews, а також серед медіа-партнерів: Перша Шпальта, телеканал «Бізнес», Аграрний тиждень, АgroExpert, АгроПерспектива, AgroPortal, AgroReformsUA, Компаньон, KyivPost, LANDLORD, Ділова столиця, Новое время, Промисловість в фокусі, TheUkrainianTimes, Центр транспортних стратегій, BusinessViews, ABCnews, Інфоіндустрія, InVenture, Будівельний журнал, Держзовнішінформ, УкрАгроКонсалт, HUBs. За підтримки: MBAInternational, ACC, EBA, CUCC, KMBS, Рік Європи в Україні 2020, UBC, UVCA, Міжнародний інститут бізнесу, Українська аграрна конфедерація, Асоціація підприємств промислової автоматизації України, Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад, Спілка пасічників України.

Більше інформаціїна сайті Форуму: http://a7conf.com/agri

З питань акредитації ЗМІ, будь ласка, звертайтесь до Оксани Кадочнікової, менеджера зі зв’язків із громадськістю A7 CONFERENCES, зател.: +38 044 227 27 77, +38 068 120 53 35, е-mail: oksana@a7-group.com