Новини

Відбулась робоча зустріч Президента Спілки з Главою Національної поліції

27 квітня на прохання Спілки пасічників України відбулась робоча зустріч Президента Спілки В.Стретовича з Главою Національної поліції Хатією Деканоідзе. На зустрічі мова йшла про сприяння патрульної поліції і ще діючої державтоінспекції пересуванню мобільних пасічницьких павільйонів.

Зокрема, керівника Національної поліції поінформовано про високу відповідальність пасічників за безпеку автотранспортних засобів і їх бажання не затримувати автопоїзди у дорозі, оскільки це може завдати матеріальної і непоправної шкоди бджолам. Президент Спілки В.Стретович наголосив, що за останні 20 років не зареєстровано жодної нічної дорожньо-транспортної пригоди за участю пересувних пасік.

Хатія Деканоідзе з увагою вислухала наші проблеми і віддала відповідні доручення підлеглим службам про забезпечення сприятливого режиму руху пасічницьким павільйонам.
Домовлено також, що про будь-яке здирництво на дорогах або зловживання патрульної служби чи ДАІ ми терміново будемо інформувати керівництво Національної поліції телефоном.
Така угода зобов’язує кожного «потерпілого», члена нашої організації ставити до відома Спілку про сваволю на шляхах України.

Категорія: