Новини

Зустріч 30 березня Президія Спілки пасічників України та редакторів українських видань

У день Святого Олексія (30 березня), коли у давнину пасічники виставляли вулики з зимівників, Президія Спілки пасічників України запросила на зустріч редакторів українських видань, які висвітлюють пасічницьку тематику. На наше запрошення відгукнулись : М.Д. Осташевськийголовний редактор журналу «Український пасічник», О.Д. Комісарнауковий редактор журналу «Бджолярський круг», В.Г. Петрушаредактор журналу «Пасіка», Д.В. Кузьмінредактор газети «Пасека, пчела, здоровье» і А.І. Гурманредактор газети «Пасіка від А до Я».

В ході зацікавленої розмови журналісти були поінформовані про перші 100 днів роботи нового складу керівництва Спілки, озвучені стартові надбання і обговоренні проблеми, які виникають у діяльності нашої організації.

Представники преси зазначили позитивні зміни в діяльності СпасУ, зокрема в частині відкритості для ЗМІ, планування діяльності і активізації роботи по багатьох напрямах, а також висловили свої міркування щодо результативності запропонованих новацій і подальшої співпраці зі Спілкою.

Присутнім було вперше продемонстровано нашу сторінку в інтернеті, яка запрацювала з 30.03.2016 р. за адресою: www.spasu.com.ua.

Детальнішу інформацію, сподіваємось, знайдете на сторінках згаданих видань.

Категорія: