Регіональні

Волинські пасічники: Врятувати бджіл – зберегти людей!

«Через чотири роки після того, як зникне остання бджола, зникне і людство». Ці слова, сказані колись Альбертом Ейнштейном, в останні роки стали актуальними, як ніколи. Глобальне зникнення бджіл набуває катастрофічних масштабів, маючи доволі серйозні наслідки не лише для екосистеми планети, але й для продовольчої безпеки та світової економіки.

     5 грудня за круглим столом в департаменті агропромислового розвитку зібралися пасічники, аграрії, представники громадських організацій та органів державної влади, щоб вийти на діалог заради порятунку бджіл.

Категорія: 

Закарпатські пасічники об'єдналися, заснувавши спілку "Срібний край"

22 жовтня 2017 року у місті Хуст відбулися установчі збори пасічників Закарпатської області, де було прийнято рішення заснувати Громадську спілку «Закарпатська спілка пасічників «Срібний край».

Засновниками виступили наступні юридичні особи:

Категорія: 

17.04.2016 Відбувся семінар на тему "Як підвищити продуктивність пасік" у Рівному

У бджолярів часом буває так: пасічникує два господаря. І пасіки поряд розташовані, і здається заглядають до бджіл подібно. Та в одного з зимівлі вийдуть сильними, меду наносять з ранньої весни, та ще й пилку, прополісу. А у другого , бджоли, як кажуть, не ведуться. І робить бджоляр - невдаха висновок: сусід щось таємне знає.

Категорія: 

Підписатися на RSS - Регіональні